Výměna autoskla bez zbytečných průtahů

Někdy se v životě každého z nás přihodí určitá událost, která pro nás není příjemná a její následné řešení rovněž ne. Jednou z takovýchto nepříjemných událostí může být i porucha vašeho vozidla či nedej bože nehoda, která zapříčiní zničení vašeho autoskla na voze, které je pro vás nutností. Poté nastává otázka, co teď? Kde seženu náhradní vůz, se kterým budu moci po dobu výměny jezdit a jak dlouho bude trvat, než budu moci mít na autě nové autosklo? Na tyto otázky vám můžeme poskytnout bezprostřední odpověď a to je, že za vás vše vyřešíme sami a to od zapůjčení vozu až po vyřízení pojistné události. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

Výměna čelního skla nejen na osobních vozech

Potřebná výměna čelního skla v naší společnosti neprobíhá pouze na osobních vozech nýbrž i na vozech či strojích pracovních. Vždy tak zhodnotíme situaci a stav daného vozidla a na základě toho určíme, jak dlouho bude výměna trvat. Používáme pouze kvalitní a také originální skla, která pochází od předních světových výrobců. Až neuvěřitelných 99 % všech autoskel máme aktuálně skladem. Váš vůz či stroj prohlédneme, zhodnotíme jeho stav, vyčíslíme opravu, vyřídíme pojistnou událost a po své práci si nakonec pečlivě uklidíme v interiéru vozu. K tomu všemu vám zapůjčíme náhradní vůz, který vás dopraví kamkoliv po dobu výměny vašeho autoskla. Není to úžasné?

Naše dvě pražské pobočky se o vás vždy postarají

Pokud potřebujete na svém voze vyměnit sklo v Praze, podívejte se na web autosklo Praha , který vám nabídne hned dvě pobočky, kde se o vás zkušení montéři postarají, respektive o vaše auto. Výměnu bočních, zadních či čelních skel navíc zajišťují v obou pobočkách zhruba do dvou hodin od přistavení vozu. Navíc si můžete určit, kam chcete, aby byl váš vůz přistaven a vy si jej tak budete moci vyzvednout, kde budete potřebovat, a to vše zcela zdarma. Zdá se vám to být až příliš revoluční? Ano, je to opravdu tak, být revolučními je totiž naše motto, kterým se řídíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pro sdílení stačí kliknout...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *