Svět Porgest, svět nástaveb

Nákladní automobily nacházejí využití v širokém spektru lidských činností. Uplatnění nalézají v klasické dopravě silniční, ale i jinde.

Nákladní automobily a jejich využití

K přepravě nákladů tak slouží v celé řadě oborů od zemědělství po stavebnictví. V závislosti na konkrétním účelu z hlediska typu přepravy pak tato zařízení můžeme rozdělit na plachtové, valníkové, skříňové, cisternové a sklápěčkové. Specializované typy mohou být využity taktéž k přepravě strojů a dalších zařízení.

S cílem nabídnout zařízení pro co nejširší spektrum činností se společnost Porgest již od roku 2000 zaměřuje primárně na výrobu ostatních motorových vozidel, a to včetně nástaveb. Dále pak do portfolia společnosti patří konstrukční a projektová činnost ve strojírenství.

Služby společnosti Porgest

Nabízené služby můžeme rozdělit na produkci nástaveb v již citovaném zemědělství. Dále pak lze dle konkrétního zadání vyrobit valníkové plošiny, poptávané nejen v zemědělství či stavebnictví, ale také v těžebním průmyslu. Valník se využívá v civilním pojetí hlavně u zboží, které je samo o sobě velmi odolné anebo tuto vlastnost supluje obal. Porgest nabízí rovněž úpravu pro vojenské provedení.

Dále v několika provedeních realizuje sklápěčové korby na auta vhodné pro přepravu sypkých hmot, zaměřuje se stejně tak na montáže hydraulických systémů řady různých značek, montáže plošin značky Dhollandia, přestavby podle ADR a upravy a servis vozidel z titulu elektrovýbavy a elektropříslušenství.

To vše nejen s ohledem na maximální spokojenost zadavatele, ale také s citlivým přístupem vůči životnímu prostředí, které se Porgest zavazuje svým působením v nejvyšší možné míře chránit. Důraz na ekologii jako jeden z pilířů fungování, dokladuje i zapojení do projektu Zelená firma.

Nástavby je možno realizovat prakticky nezávisle na typu podvozku, nejtypičtěji se v praxi objevují ty od značky Tatra, zejména pak zakázky na novou modelovou sérii PHOENIX.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pro sdílení stačí kliknout...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *