Svět Porgest, svět nástaveb

Nákladní automobily nacházejí využití v širokém spektru lidských činností. Uplatnění nalézají v klasické dopravě silniční, ale i jinde.

Nákladní automobily a jejich využití

K přepravě nákladů tak slouží v celé řadě oborů od zemědělství po stavebnictví. V závislosti na konkrétním účelu z hlediska typu přepravy pak tato zařízení můžeme rozdělit na plachtové, valníkové, skříňové, cisternové a sklápěčkové. Specializované typy mohou být využity taktéž k přepravě strojů a dalších zařízení.

S cílem nabídnout zařízení pro co nejširší spektrum činností se společnost Porgest již od roku 2000 zaměřuje primárně na výrobu ostatních motorových vozidel, a to včetně nástaveb. Dále pak do portfolia společnosti patří konstrukční a projektová činnost ve strojírenství.

Služby společnosti Porgest

Nabízené služby můžeme rozdělit na produkci nástaveb v již citovaném zemědělství. Dále pak lze dle konkrétního zadání vyrobit valníkové plošiny, poptávané nejen v zemědělství či stavebnictví, ale také v těžebním průmyslu. Valník se využívá v civilním pojetí hlavně u zboží, které je samo o sobě velmi odolné anebo tuto vlastnost supluje obal. Porgest nabízí rovněž úpravu pro vojenské provedení.

Dále v několika provedeních realizuje sklápěčové korby na auta vhodné pro přepravu sypkých hmot, zaměřuje se stejně tak na montáže hydraulických systémů řady různých značek, montáže plošin značky Dhollandia, přestavby podle ADR a upravy a servis vozidel z titulu elektrovýbavy a elektropříslušenství.

To vše nejen s ohledem na maximální spokojenost zadavatele, ale také s citlivým přístupem vůči životnímu prostředí, které se Porgest zavazuje svým působením v nejvyšší možné míře chránit. Důraz na ekologii jako jeden z pilířů fungování, dokladuje i zapojení do projektu Zelená firma.

Nástavby je možno realizovat prakticky nezávisle na typu podvozku, nejtypičtěji se v praxi objevují ty od značky Tatra, zejména pak zakázky na novou modelovou sérii PHOENIX.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pro sdílení stačí kliknout...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *