Rady a tipy

Výměna autoskla bez zbytečných průtahů

Výměna autoskla bez zbytečných průtahů

Rady a tipy
Někdy se v životě každého z nás přihodí určitá událost, která pro nás není příjemná a její následné řešení rovněž ne. Jednou z takovýchto nepříjemných událostí může být i porucha vašeho vozidla či nedej bože nehoda, která zapříčiní zničení vašeho autoskla na voze, které je pro vás nutností. Poté nastává otázka, co teď? Kde seženu náhradní vůz, se kterým budu moci po dobu výměny jezdit a jak dlouho bude trvat, než budu moci mít na autě nové autosklo? Na tyto otázky vám můžeme poskytnout bezprostřední odpověď a to je, že za vás vše vyřešíme sami a to od zapůjčení vozu až po vyřízení pojistné události. Nevěříte? Přesvědčte se sami! (Pokračování textu…)
Škola smyku vám pomůže zvládat i ty nejméně očekávatelné situace

Škola smyku vám pomůže zvládat i ty nejméně očekávatelné situace

Rady a tipy
Umět řídit auto sice není na první pohled nic složitého, ale většina řidičů se stále má co učit. A ruku na srdce, ostřílení závodníci přeci jen nejsme. Když je slunečno a sucho, je riziko havárie někde úplně jinde, než při zhoršené viditelnosti nebo prudkém dešti, ba i sněhové přeháňce.  I poměrně zkušený řidič může zazmatkovat, natož někdo, kdo za volantem sedí teprve pár měsíců. Od toho je tu ale škola smyku, díky níž se naučíte krizové momenty zvládat doslova na jedničku, jako ostřílený profesionál. (Pokračování textu…)
Kdy se vyplatí si dodávku jenom půjčit?

Kdy se vyplatí si dodávku jenom půjčit?

Rady a tipy
Dodávky jsou běžnou součástí našich silnic. Využívají je nejenom pošty a kurýrní služby, ale v hojné míře i živnostníci a řemeslníci, či řada firem. Většina samozřejmě má svůj vlastní vozový park. Jsou ale i případy, kdy se může vyplatit si dodávku půjčit. O jaké jde situace? (Pokračování textu…)
Bezpečné stěhování vašeho domova

Bezpečné stěhování vašeho domova

Rady a tipy
Pokud jste z Brna a blízkého okolí, plánujete přestěhovat svůj domov či kancelář na nové místo nebo chcete pomoct s vyklizením bytových i nebytových prostor, svěřte tento bojový úkol do rukou profesionálů. Už nemusíte do internetového vyhledávače zadávat stěhování Brno a sáhodlouze hledat nějakou vhodnou firmu. Teď tam můžete zadat rovnou stehovanibrno.cz a máte vyhráno. (Pokračování textu…)