Pneuservis Praha – rychlost a kvalita za skvělé ceny

Zima se již kvapem blíží a vy stále nemáte přezuté pneu na svém autě? Hledáte pneuservis, ve kterém se budete cítit jako doma a který vám poskytne kvalitní služby za skvělé ceny?  Navštivte náš Pneuservis Praha v Běchovicích.

Čekat na přezutí nemusí být nuda

Dovezte nám vaše auto a my se o něj postaráme v co nejkratším možném čase. I když nebudete objednáni, velmi rádi vás přijmeme a o váš vůz se postaráme. Ve chvíli, kdy na vašem autě budeme pracovat, rozhodně nemusíte čekat venku. Počkat si na něj můžete v příjemných prostorách našeho pneuservisu. Dlouhou chvíli vám zde zkrátí možnost sledování televize i bezplatné připojení na wifi. V zimě vás zahřeje i nabízená káva zdarma.

Rychlost za skvělé ceny

Většina pneuservisů v Praze poskytuje sice kvalitní služby, ovšem za velmi vysoké ceny. My a náš Pneuservis Praha jsme jiní. Pneu vám přezujeme během pár chvil a díky našemu ceníku máte už předem jasno, kolik vás to bude stát. Neúčtujeme žádné poplatky navíc, ještě před přezutím tak víte, kolik peněz si máte připravit. Naše práce nás baví, nesnažíme se tak o to, co nejvíce zbohatnout, ale našim cílem je, abyste byli co nejvíce spokojeni.

Do 3,5 tun přezujeme všechno

Ať už máte alu nebo plechové disky téměř jakékoliv velikosti, zastavte se k nám a my vám s přezutím pomůžeme. Nevadí nám přezouvání pneumatik zakoupených na internetu nebo kdekoliv jinde.  Přezouváme jak osobní automobily, tak také SUV a dodávky do 3,5 t. Díky našim moderním strojům přezouváme i dojezdové pneumatiky RunFlat a úzkoprofilové pneu.

Jak již bylo zmíněno, v našich prostorách můžete na své auto počkat. Pokud ale chcete své čekání co nejvíce zkrátit, nebo máte-li nějaké pochybnosti a chcete je s námi zkonzultovat, nebojte se nám ozvat. Náš Pneuservis Praha se na své stávající i nové zákazníky těší každý všední den.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pro sdílení stačí kliknout...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *