Motoristické kratochvíle třikrát jinak…

Velevážené dámy, máme tu pro vás jízdu, na kterou jistě nezapomenete. A když náhodou ano, vaši milí manželé, partneři, tatínkové, dědečkové či dospělí synové rozhodně ne! Oč tu dnes běží? No přeci o zážitkové aktivity, které jsou určeny především pro naše mužské protějšky! Firma na zážitky má ve svém portfoliu celou řadu motoristických zážitků, po kterých prahnou všechna mužská srdce. No jen si to přiznejme. Který z našich mužů občas nezatouží po rychlé jízdě? Který z našich milovaných občas neprohlásí, že by si chtěl zkusit adrenalinovou jízdu Hummerem, aby si zavzpomínal na staré dobré vojenské časy?

Zábavně i do smyku

Jediné kliknutí na odkaz www.firmanazazitky.cz/skola-smyku může schopnosti vašeho muže, ale zároveň i vaše řidičské schopnosti, pozvednout do závratných výšin? No nepřál by si váš muž (a vlastně i vaše vnitřní já) zvládnout všechny nepříznivé situace na silnici? Škola smyku je pak jedním ze zážitkových dárků, který může být přínosný pro všechny fronty! Zábava, díky které se navíc budete cítit na silnicích mnohem bezpečněji, a to při jakékoliv přírodní kalamitě!

Zážitek s vůní benzínu

Jízda ve Ferrari je pak třetí (a zdaleka ne poslední) plnohodnotnou zážitkovou aktivitou, která může zhmotnit sny vašeho milovaného. Kdo by tyto italské vozy prvotřídní kvality neznal alespoň z doslechu. Kdo z nás si alespoň jednou v životě nepředstavil, že se v tomto superluxusním a superrychlém voze alespoň na patnáct minut sveze? Ruku na srdce, napadlo to určitě už každého z nás. Vedle jízdy Hummerem, zábavné a na zážitky plné školy smyku, a vedle dalších motoristických zážitků, nabízí Allegria, také tuto po benzínu vonící aktivitu. Jestli ryze mužskou necháváme tentokrát na vaší fantazii a představách… J


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pro sdílení stačí kliknout...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *