Mix

Co může za zdražování povinného ručení a jak mu alespoň částečně předcházet?

Co může za zdražování povinného ručení a jak mu alespoň částečně předcházet?

Mix
Poslední měsíce s sebou přinesly nemilé změny v oblasti zákonného pojištění vozidel, neboť ceny povinného ručení v tomto období vzrostly, v některých případech až o desítky procent. Zapříčiněno je to zejména skutečností, že opravy vozidel významně podražily a pojišťovny tak musí vynakládat větší množství finančních prostředků na likvidaci škod po pojistných událostech.  (Pokračování textu…)
Motoristické kratochvíle třikrát jinak…

Motoristické kratochvíle třikrát jinak…

Mix
Velevážené dámy, máme tu pro vás jízdu, na kterou jistě nezapomenete. A když náhodou ano, vaši milí manželé, partneři, tatínkové, dědečkové či dospělí synové rozhodně ne! Oč tu dnes běží? No přeci o zážitkové aktivity, které jsou určeny především pro naše mužské protějšky! Firma na zážitky má ve svém portfoliu celou řadu motoristických zážitků, po kterých prahnou všechna mužská srdce. No jen si to přiznejme. Který z našich mužů občas nezatouží po rychlé jízdě? Který z našich milovaných občas neprohlásí, že by si chtěl zkusit adrenalinovou jízdu Hummerem, aby si zavzpomínal na staré dobré vojenské časy? (Pokračování textu…)
Amazon koupil 20 tisíc Sprinterů

Amazon koupil 20 tisíc Sprinterů

Mix
Společnost Amazon známe asi všichni. Dnes už to dávno není jen obchod s knihami a čtečkami, jako tomu bylo na začátku její existence. Dnes se na Amazonu nabízí široké portfolio zboží a společnost navíc vyvíjí i vlastní hardware s umělou inteligencí. Určitě mnozí z nás zaregistrovali také snahy Amazonu o doručování zboží pomocí dronů v blízké budoucnosti. Nyní společnost zřejmě trochu přehodnotila situaci v oblasti dodávky zásilek a rozhodla se jít klasickou cestou. Koupila 20 tisíc dodávek Mercedes-Benz Sprinter. (Pokračování textu…)
Nové autopotahy do Vaší dodávky

Nové autopotahy do Vaší dodávky

Mix
Začínají se Vám párat v dodávce autopotahy a rádi byste za rozumnou cenu koupili nové? Potahy na sedačky patří k základnímu vybavení interiéru každého motorového vozu. Díky kvalitním autopotahům získáte při řízení pocit komfortnosti. Navíc dodají interiéru každého vozu moderní vzhled. (Pokračování textu…)