Mix

Motoristické kratochvíle třikrát jinak…

Motoristické kratochvíle třikrát jinak…

Mix
Velevážené dámy, máme tu pro vás jízdu, na kterou jistě nezapomenete. A když náhodou ano, vaši milí manželé, partneři, tatínkové, dědečkové či dospělí synové rozhodně ne! Oč tu dnes běží? No přeci o zážitkové aktivity, které jsou určeny především pro naše mužské protějšky! Firma na zážitky má ve svém portfoliu celou řadu motoristických zážitků, po kterých prahnou všechna mužská srdce. No jen si to přiznejme. Který z našich mužů občas nezatouží po rychlé jízdě? Který z našich milovaných občas neprohlásí, že by si chtěl zkusit adrenalinovou jízdu Hummerem, aby si zavzpomínal na staré dobré vojenské časy? (Pokračování textu…)
Amazon koupil 20 tisíc Sprinterů

Amazon koupil 20 tisíc Sprinterů

Mix
Společnost Amazon známe asi všichni. Dnes už to dávno není jen obchod s knihami a čtečkami, jako tomu bylo na začátku její existence. Dnes se na Amazonu nabízí široké portfolio zboží a společnost navíc vyvíjí i vlastní hardware s umělou inteligencí. Určitě mnozí z nás zaregistrovali také snahy Amazonu o doručování zboží pomocí dronů v blízké budoucnosti. Nyní společnost zřejmě trochu přehodnotila situaci v oblasti dodávky zásilek a rozhodla se jít klasickou cestou. Koupila 20 tisíc dodávek Mercedes-Benz Sprinter. (Pokračování textu…)
Nové autopotahy do Vaší dodávky

Nové autopotahy do Vaší dodávky

Mix
Začínají se Vám párat v dodávce autopotahy a rádi byste za rozumnou cenu koupili nové? Potahy na sedačky patří k základnímu vybavení interiéru každého motorového vozu. Díky kvalitním autopotahům získáte při řízení pocit komfortnosti. Navíc dodají interiéru každého vozu moderní vzhled. (Pokračování textu…)
Takhle vypadá dieselový hřbitov. V USA skladují v poušti statisíce vozů Volkswagen

Takhle vypadá dieselový hřbitov. V USA skladují v poušti statisíce vozů Volkswagen

Mix
Ještě do roku 2015 byl Volkswagen synonymem německé preciznosti a symbolem čistoty a neposkvrněnosti. Automobilka, jejíž vozidla jsou oblíbená po celém světě, se vyhřívala na výsluní a užívala si takřka bezmezné přízně zákazníků. Nikoho by ani ve snu nenapadlo, že tato navenek dokonalá společnost může skrývat temné tajemství.  (Pokračování textu…)