Bezpečné stěhování vašeho domova

Pokud jste z Brna a blízkého okolí, plánujete přestěhovat svůj domov či kancelář na nové místo nebo chcete pomoct s vyklizením bytových i nebytových prostor, svěřte tento bojový úkol do rukou profesionálů. Už nemusíte do internetového vyhledávače zadávat stěhování Brno a sáhodlouze hledat nějakou vhodnou firmu. Teď tam můžete zadat rovnou stehovanibrno.cz a máte vyhráno.

Spolehlivost především

O svůj majetek si nedělejte žádné starosti. My ze stehovanibrno.cz jsme mistři ve svém oboru. Můžete se spolehnout, že stěhování proběhne přesně podle vašich představ, veškerý náklad bude pojištěn a navíc za výhodnou cenu.

Poradíme si i s těžkými břemeny

Čeká vás stěhování těžkých břemen, na které vaše síly nestačí? Potřebujete přestěhovat automaty, kulečníky, trezory, klavíry, či jiné? I s tímto úkolem si hravě poradíme. Podle rozměrů a hmotnosti zvolíme odpovídající techniku, která bezpečně přestěhuje vše, co potřebujete. I tento váš drahocenný náklad bude pojištěn.

Montáž nábytku – úspora vašeho volného času

Součástí stěhování je samozřejmě také montáž nábytku. Pokud touto nevděčnou činností nechcete ztrácet svůj volný čas a zbytečně se tím zatěžovat, stehovanibrno.cz vám rádo vyjde vstříc.

Víte o tom, že se tato služba dá objednat samostatně? Je nám jasné, že montování nábytku je pro mnohé běh na dlouhou trať. Naši pracovníci jsou i v tomto ohledu spolehliví a především rychlí. Tuto službu můžete využít, pokud jste si například koupili nový nábytek a chcete si jej nechat přivést přímo domů a rovnou smontovat.

Kalkulace zdarma

Na našich webových stránkách vám rádi vytvoříme rychlou kalkulaci zdarma. Stačí do formuláře vyplnit pár základních informací a my vám obratem zašleme celkovou kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit v případě dalších dotazů. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 737 532 112.

Zastihla vás stěhovací vlna? Využijte stěhováky z Brna!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pro sdílení stačí kliknout...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *