Bezpečné stěhování vašeho domova

Pokud jste z Brna a blízkého okolí, plánujete přestěhovat svůj domov či kancelář na nové místo nebo chcete pomoct s vyklizením bytových i nebytových prostor, svěřte tento bojový úkol do rukou profesionálů. Už nemusíte do internetového vyhledávače zadávat stěhování Brno a sáhodlouze hledat nějakou vhodnou firmu. Teď tam můžete zadat rovnou stehovanibrno.cz a máte vyhráno.

Spolehlivost především

O svůj majetek si nedělejte žádné starosti. My ze stehovanibrno.cz jsme mistři ve svém oboru. Můžete se spolehnout, že stěhování proběhne přesně podle vašich představ, veškerý náklad bude pojištěn a navíc za výhodnou cenu.

Poradíme si i s těžkými břemeny

Čeká vás stěhování těžkých břemen, na které vaše síly nestačí? Potřebujete přestěhovat automaty, kulečníky, trezory, klavíry, či jiné? I s tímto úkolem si hravě poradíme. Podle rozměrů a hmotnosti zvolíme odpovídající techniku, která bezpečně přestěhuje vše, co potřebujete. I tento váš drahocenný náklad bude pojištěn.

Montáž nábytku – úspora vašeho volného času

Součástí stěhování je samozřejmě také montáž nábytku. Pokud touto nevděčnou činností nechcete ztrácet svůj volný čas a zbytečně se tím zatěžovat, stehovanibrno.cz vám rádo vyjde vstříc.

Víte o tom, že se tato služba dá objednat samostatně? Je nám jasné, že montování nábytku je pro mnohé běh na dlouhou trať. Naši pracovníci jsou i v tomto ohledu spolehliví a především rychlí. Tuto službu můžete využít, pokud jste si například koupili nový nábytek a chcete si jej nechat přivést přímo domů a rovnou smontovat.

Kalkulace zdarma

Na našich webových stránkách vám rádi vytvoříme rychlou kalkulaci zdarma. Stačí do formuláře vyplnit pár základních informací a my vám obratem zašleme celkovou kalkulaci. Neváhejte se na nás obrátit v případě dalších dotazů. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 737 532 112.

Zastihla vás stěhovací vlna? Využijte stěhováky z Brna!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Pro sdílení stačí kliknout...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *